SekaiThe Happiness of those who belive...

Život ve vesmíru

Publikováno 30.07.2011 v 12:00 v kategorii Názory, přečteno: 421x

Tak co, věří někdo z vás na život ve vesmíru? Já ano. I když je pravda, že to, na co věřím, nejsou malí zelení mužíčci s tykadlama, ale draci. Ano, možná se teď budete smát, že je blbost, aby ve vesmíru byli draci, ale víte co? Vesmír je nekonečný a dokud mi někdo nepřinese důkaz, tak prostě budu věřit, že tam ti draci někde jsou. Smějte se, klidně, ale mně je to fuk.
Protože přeci jenom, jak jsem řekla, vesmír je nekonečný, takže je kravina, abysme byli mi jediní živí tvorové, kteří ho obývají. Ano, jen asi sotva to bude tak, jak bylo v Hvězdný bráně, že každá druhá planeta je osídlená, ale myslím, že některé budou určitě obývané. Co my víme, někde tam třeba máme nějáký příbuzný druh...
To, že přesně nevíme, co tam venku je, je právě to úžasné, právě to nám dává možnost, abysme si představovali. A proč ne zrovna ty draky.
Ve vesmíru může být vzhledem k jeho rozlehlosti naprosto cokoli. Rasy vyspělejší, než my, i rasy méně vyspělé. Proč by tam nemohla být rasa, která už dávno kolonizuje jiné planety? Myslím, že možné je naprosto všechno. Proč by třeba na nějáké vzdálenné planetě nemohla být magie? Nebo naopak hvězdné lodě s hyperpohonem?
Nevíme a kdo ví, jestli se to někdy dozvíme... I když je pravda, že bych se to dozvědět chtěla... Jenže to si asi můžu nechat jenom zdát...

BTW: Já vím, že tento článek byl kratší, ale je to prostě názor, kratší názor. Protože o životě ve vesmíru se toho víc psát nedá. Tohle je prostě to, co si myslím.

A co myslíte vy? Je tam někde podle vás život?
Pokud ano, jsou to zelení mužíčci? Nebo něco jiného?
A dozvíme se to někdy? :D

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • CZJack 15.08.2011 v 01:07 Někde ve vesmíru život určitě je, ale nevěřím že je na takové úrovni jako jsme my. Pokud tam něco takového jako život je, tak pouze v té nejjednodušší formě - DNA nebo například různé bakterie, viry, či něco podobného. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?©AnnElfwind 2011