SekaiThe Happiness of those who belive...

Soud

Publikováno 05.04.2011 v 15:14 v kategorii Myšlenkové pochody, přečteno: 183x

Ahoj, chci vám napsat, že zítra jdeme, pardon, jedeme, se třídou do Znojma, podívat se na soud. Bude to nějáké trestní řízení. Jsem na to opravdu zvědavá, protože jsem se stala závislou na Perry Masonovi, což jsou knihy od Gardnera. Gardner sám býval advokát, takže ten chlap opravdu ví, o čem píše. O to líp se ty knihy čtou. Takže sice nevím moc o českém trestním právu, zato to kalifornské mám zmáknuté levou zadní. xD
Co je ale fakt blbý, je fakt, že autobus do Znojma nám jede o půl šesté ráno. Takže naprosto úžasné. Sraz máme v pět deset, takže vstávat budu tak ve čtyři. I když, vzhledem k tomu, že jsem zvyklá chodit spát kolem druhé hodiny ranní, tak uvažuju, že možná ani nemá cenu chodit spát. Asi zůstanu vzhůru. Protože jít spát na dvě hodiny, jako sorry, ale to opravdu nemá cenu.
A teď si vemte, že jsem ještě ke všemu jedna z těch, co mají možnost se tam necaht odvézt autem, na to nádraží... A nemám to zas AŽ tak daleko. Jako například chudák Sabča, co bydlí v Líšni... Takže naprosto super. I když, na druhou stranu, kolikrát v životě se člověku naskytne možnost být svědkem soudního jednání trestního práva, když tento obor nehodlá studovat? Málokrát. Možná vůbec, takže i když jsou to takový šílený zabijácký časy, jsem za tuto možnost ráda. :)
Myslím, že vám pak poreferuju, jaké to tam bylo. :)

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?©AnnElfwind 2011