SekaiThe Happiness of those who belive...

Snad se polepším

Publikováno 06.05.2011 v 20:29 v kategorii Myšlenkové pochody, přečteno: 242x

Ahoj, dlouho jsem sem nic nenapsala, ale tak, víte, když se člověk stane závislým na seriálu, tak je mu jedno, jestli někam něco píše, nebo ne. A ten seriál, který mě tak zaujal, je to Queer as folk - seriál s gay tématikou, který je hraný. Je zajímavý a člověk v některých pasážích praská napětím, v jiných praská jeho bránice, protože se nemůže přestat smát. :D Ano, až tak vtipný to prostě je. A někdy se vyloženě snažíte postavám vsugerovat, aby něco nedělaly. Né vždy se to však povede.
Seriál je to americký a je buď v angličtině s, nebo bez českých titulků. To záleží na tom, kde ho hodláte vzít. Já osobně to beru na uloz.to a tam je to právě bez těch titulků. A chybí tam taky dva díly. Trochu mi to vadí, ale asi se s tím nedá nic dělat. No, jsou tam sice na stažení i titulky, ale tak, komu by se to chtělo montovat dohromady... Že? No mně určitě ne.
No, já vím, že jsem se dnes moc nevytáhla, ale tak, vězte, že nemám něják náladu. Ale pokusím se přidat aspoň tak ty dva až tři články za týden, OK? Tak jo, a kdybyste mi chtěli poradit, na jaké téma mám napsat názor, napište, budu jen ráda. :)

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?©AnnElfwind 2011