SekaiThe Happiness of those who belive...

Flétna

Publikováno 11.04.2011 v 20:35 v kategorii Myšlenkové pochody, přečteno: 217x

Dnes ráno jsem měla sice do školy na devátou, ale i tak se mi strašně nechtělo vstávat. No, ale překonala jsem se a do školy jsem se doplazila. První hodinu jsme měli ZSV. Plačková nejprve zkoušela z trestního práva ty, co z něj ještě zkoušeni nebyli. Tuto část hodiny jsem strávila tím, že jsem četla Šílenství ze série Cherub. Je to o dětských agentech a je to opravdu zajímavý. Je to už nějáký pátý díl, nebo tak. A napsaných je jich už mnohem víc. Akorát v knihovně dlouho nebyly k sehnání.
Když dozkoušela, tak jsme probírali dál učivo. A Klárka měla aktualitu. Byla to taková obyčejná hodina. Potom byla matika a psali jsme písemku a musím se přiznat, že jsem ji pěkně pokonila. No, takže si s tím budu muset něco udělat. xD No, ale to se zvládne. Bude muset. Protože nemám jinou možnost.
A pak byla fyzika. Opakovali jsme radioaktivitu a podobný kidy, na který ve středu píšeme písemečku. Budu se na to ještě muset naučit. Ale to se zvládne. Možná se teď budu opakovat, ale bude muset, protože jinak to nepůjdde.
O volné hodině, která potom následovala, jsem si četla a pak, když měla začít hodina, Ondra s Petrem, kteří čekali na stejným místě, jako já, mi neřekli ani bů, takže jsem tam zůstala. Prostě mě tam nechali! Takže jsem přišla o minutu později, ale tak, prošlo mi to, protože ještě Masaříková nic nezapsala. Takže v pohodě. V němčině jsme četli slovíčka a pak taky četli jakýsi článek z učebnice.
Jako další hodina byla čeština a psali jsme testík. Nevím, jak dopadne, ale asi moc dobře ne. No, i když... Ono to zas až tak nevadí, protože mám nahrabaných dost jedniček na to, abych nejhůř dostala na vízo na konci roku dvojku. Takže v češtině to nevadí, když se jeden test zmrví.
A jako poslední jsme dneska měli angličtinu. Eva měla prezentaci a to bylo vlastně jediný, co jsme stihli. A pak jsem valila dom, protože ruština odpadla. A doma jsem spala až do doby, než jsem měla jít do flétny. A tam to bylo super.
Byla jsem tam strašně brzo a tak jsem si poslechla dvě malý holčičky, jak hrajou. Ptom dorazil Martin a tak jsem si poslechla i jeho. A taky Peťu šikulovou jsem si poslechla. Dašková po mně chtěla, abych jí zahrála jakýsi Memory. Tak jsem to hrála  a zjistila jsem, že je to opravdu pěkná skladba. Asi si vyžádám kopii sólovýho partu, abych si to mohla cvičit.
S Terkou Šťastnou, která potom přišla, jsme hrály Daniela Speera, od kerýho máme dvě sonáty. Nebo co to je. Tak jsme to hrály, tu druhou poprvé a docela nám to šlo. Takže fajné. No, a to je vlastně všechno, co se dělo. :D

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?©AnnElfwind 2011