SekaiThe Happiness of those who belive...

Ententýky

Publikováno 16.04.2011 v 12:00 v kategorii Zajímavosti, přečteno: 246x

Jistě jste zaregistrovali video, ve kterém Klaus ukradl Chilské protokolární pero. No, lepší by bylo říct, že ho ztopil. No, já toto video zaregistrovala také, ale pravdou je, že mne mnohem více zaujalo jiné video. Video, které se odehrává v poslanecké sněmovně a zobrazuje, jak to tam vypadá, když se jim porouchá hlasovací zařízení.


A toto je to video. Vidíte, že jim nesedí počty a chtělo by to, aby někdo držel dveře. Jak je možné, že hlasovalo o dvacet víc, než bylo přítomno poslanců? No, tak to je záhada cirku fénix, kteoru asi nikdy nerozluštíme. Leda, že bysme se zeptali těch dvaceti, kteří byli navíc. xD což je samozřejmě nesmysl.
A co toto video dokazuje? Že Klaus se se svým perem může zahrabat do kytek. Nebo kamkoli jinam. Holt Ententýky v poslanecké sněmovně jsou mnohem zajímavější. A hlavně vtipnější.
Napříště už zbývá jenom doufat, že zařízení bude fungovat. xD
Lidi, já fakt neumím napsat vážný článek! Tak to berte s humorem, protože až si to video pustíte, tak se budete muset smát! To jinak nejde! Hlavně, když pan premiér má informace, že je nás 126. xD

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?©AnnElfwind 2011