SekaiThe Happiness of those who belive...

Démon

Publikováno 10.04.2011 v 23:04 v kategorii Myšlenkové pochody, přečteno: 224x

Název je asi dost zavádějící, ale tak víte, ono to má své opodstatnění. Prostě, jak jsem dneska prakticky nic nedělala, tak jsem udělala aspoň jednu věc. Ale k té se dostanu za chvilku. Prvně budu psát o tom, co jsem dělala předtím. Takže, začneme tím, že jsem vlezla na počítač a začala koukat na netu na blogy a pak jsem sledovala seriál Horseland. Jo, je to seriál tak něják pro děti, ale náhodou, není zas až tak špatnej.
U toho jsem vydržela asi pět episod, protože pak se to sekalo a začlo mě to srát. Máma potom začala dělat oběd, což byly bramboráky, tak jsem se najednala u toho jsem koukala na X-meny. Novej seriál, za kterej můžou japončíci. Je to vlastně taková předělávka. Předělávka třetího filmu, kde Scot žije a kde není Magneto a kde je mrtvá jenom Jean. Není to rozhodně špatný. Akorát jsou zatím jenom dvě episody. Ale to nevadí. Já si klidně počkám.
Potom jsem byla na skypu s Aničkou. Povídaly jsme si a dělaly jsme cosi velikonočního. Protože přeci jenom, velikonoce jsou téměř za dveřma. :D No, dobe, téměř ne, ale faktem je, že se to blíží. A co, stejně je strávím v sedlnicích. Takže mrskat mě nikdo nebude. :D Už jsem nebyla vymrskaná leta. Právě proto, že na velikonoce nebývám doma. :D A popravdě, vyhovuje mi to.
A když jsme s Aničkou skončily, tak jsem si pustila Priáty z Karibiku - Prokletí Černé perly a u toho jsem dělala takovej sešitek. Celý jsem ho vázala a dělala vazbu a desky k tomu. Vtipný je na tom to, že jsem u toho ještě konverzovala na skypu s Kat, písemně. Takže to trvalo dýl, než jsem předpokládala. No, ale sešitek se povedl. A to je hlavní. =D
No, a dál jsem se pak vrhla na psaní Démona, takže jsem dopsala 18. díl. Démon je moje yaoi povídka, na které pracuju už nějákou dobu. Plný název je Démon - Kniha první: Povstání. Zatím je na 42 stran a jak říkám, má 18 dílů. V první knize bude ještě asi pět dalších dílů. Možná trochu víc, nebo míň. Uvidíme, jak to vyjde.
Dál budou pak ještě dvě další knihy. Ale než se do nich pustím, tak si dám pauzu. Až dopíšu tu první. Protože mne čeká spoustu jiných povídek. A musíím dopsat Svatou dýýku. Tu už mám rozepsanou dobrý dva roky. A ani jsem na to od tý doby nesáhla. Tak to budu muset napravit. I když to znamená, že budu muset celých těch X kapitol, co tam je, přečíst, abych se dostala do obrazu. Už vidím, jak se úplně změní charakter dvou hlavních hrdinek... A i styl, kterým to píšu... Určitě budu mít sto chutí to celý překopat, ale zdržím se toho, protože toho bude taková spousta, že se mi do toho nebude vůbec chtít. :D
No, každopádně je to něco, na co jsem opravdu zvědavá, jak to dopadne.
A tohle je právě ten démon, o kterém jsem se zmiňovala na začátku a v nadpisu. Prostě Démon z mojí povídky. A tak doufám, že si ji třeba přečtete. Najít ji můžete tady.
No, a na závěr bych vám sem hodila dvě fotky toho deníčku, co jsem vyráběla. Nejsou moc kvalitní, protože jsem je fotila přes webku, ale myslím, že vám deníček aspoň trošku přiblíží.
Deník - mramorovaný
Deník - mramorovaný 2

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?©AnnElfwind 2011